Google Gift Card

خرید گوگل گیفت کارت

شرکت گوگل در سال ۲۰۱۲ با ادغام اندروید مارکت با گوگل موزیک، شرکت گوگل پلی (Google play) را ایجاد کرد.
ادغام این دو مارک باعث شد خدمات مختلفی از جمله: موسیقی جدید، فیلم های جدید، کتاب های آنلاین، برنامه های مختلف، بازی های جذاب اندروید و ... در Google Play در اختیار کاربران این شرکت جدید قرار گیرد.
گوگل پلی یا اندروید مارکت سابق، یک سرویس پخش دیجیتالی محتواهای چندرسانه‌ای است که توسط شرکت گوگل توسعه یافته و شامل فروشگاه آنلاین برای موسیقی، اپلیکیشن های اندروید، بازی های اندروید، فیلم، کتاب می باشد.
شما میتوانید از طریق وب، اپلیکیشن Play Store در اندروید یا گوگل TV به این خدمات دسترسی داشته باشید.
علاوه بر خرید نرم افزار یا کتاب یا موسیقی، شما می توانید برای پرداخت درون برنامه ای از گوگل پلی استفاده کنید. به طور مثال برای خرید جم ها یا پوسته اسلحه ها یا...

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

کارت های هدیه Google Play در واقع کارت های هستند که به کاربران اجازه می دهند از محصولات غیر رایگان سیستم عامل محبوب Android (اندروید) و هر آنچه روی آن نصب شده استفاده کنند.
خریدهای درون برنامه ای از دیگر کاربردهای کارت های هدیه گوگل پلی است.
با خرید جم در بازی ها می توانید به سرعت در بازی های آنلاین پیشرفت کرده و جذابیت بازی ها را افزایش دهید.

آموزش استفاده و وارد کردن گیفت کارت Google Play Store

خرید گیفت کارت گوگل پلی استور و استفاده از آن به منظور شارژ اکانت گوگل یا همان ردیم (Redeem) گیفت کارت Google Play کار بسیار آسانی است.
اما به دلیل محدودیت های شرکت گوگل برای کاربران ایرانی باید به نکاتی دقت شود تا در این روند مشکلی برای اکانت شما پیش نیاید.
از آنجا که شرکت گوگل برای کاربران ایرانی و کشور ایران هیچگونه سیستم پرداخت و گیفت کارتی در نظر نگرفته است، کاربران ایرانی به ناچار می بایست گیفت کارت سایر کشورها را انتخاب و ردیم کنند.
از این رو حتما در هنگام ردیم کردن مطمئن شوید تا IP شما کشور ایران نباشد. ترجیحا به کشوری متصل شوید که مربوط به گیفت کارت خریداری شده است.
اما از آنجا که امکان اتصال به چند کشور خاص نظیر امریکا بیشتر در دسترس کاربران قرار دارد، چنانچه موفق به یافتن آی پی کشورهای خاص مانند ترکیه و هند نشدید نگران نباشید. فقط مطمئن شوید که آی پی شما ایرانی نیست.
به منظور چک کردن آی پی خود میتوانید از سایت iplocation.net استفاده کنید.


برای وارد کردن گیف کد در تلفن همراه و تبلت بر روی تلفن همراه یا تبلت اندروید خود وارد فروشگاه پلی (Play Store) گوگلی پلی استور شوید. پین کد گیفت کارتی را که از پارسی پی دریافت کرده اید وارد کرده و Redeem بزنید.


برای وارد کردن گیفت کارت از طریق رایانه و وب سایت Play Store با استفاده از مرورگر اینترنت خود وارد play.google.com/redeem شوید. پین کد گیفت کارتی را که از پارسی پی دریافت کرده اید وارد کنید و بر روی Redeem (استفاده) کلیک کنید.

نمایش بیشتر

خرید گیفت کارت گوگل پلی - ترکیه

تحویل آنی محصول پس از پرداخت