قوانین و مقررات

حریم خصوصی کاربران:
تمامی اطلاعاتی که شما در نرم افزار یا وب سایت پارسی پی ثبت می نمایید از جمله (نام، شماره تماس، ایمیل، تاریخ تولد و کد ملی) صرفا جهت احراز هویت شما استفاده خواهد شد و پارسی پی این اطلاعات را در اختیار اشخاص دیگر (بجز نهاد های دولتی و قانونی) قرار نخواهد داد.
1 - پارسی پی از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
2 - در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی, مشخص نبودن منبع پول, پولشویی … که قصد فریب پارسی پی را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
3 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن, موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.
4 - در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده, سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.
5 - پس از اتمام خرید محصول, محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
6 - خدمات پارسی پی مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید..
7 - به منظور جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی به هیچ وجه مشخصات پرداختی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
8 - در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرده و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید.
9 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.
10 - کاربر تضمین می کند که هویتی را که به پارسی پی معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.
11 - هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در پارسی پی استفاده کند و در صورت مشاهده، مبلغ واریزی بلوکه خواهد و مدارک هویتی فرد در اختیار مراجع زیر صلاح قرار خواهد گرفت

با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت parsipay.org کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد

در این وبسایت هیچ گونه خدمات مربوط دلار و دیگر ارزهای فیزیکی و واقعی صورت نمیپذیرد.
خدمات ارز دیجیتالی پارسی پی