احراز هویت

آموزش احراز هویت در پارسی پی،
ضمن عرض تشکر بابت انتخاب پارسی پی، مفتخر هستیم که اعلام کنیم تمامی مراحل احراز هویت شما به صورت تمام اتوماتیک صورت خواهد گرفت، لذا در کمترین زمان ممکن و به سادگی هر چه تمام تر، شما قادر هستید در سایت خرید و فروش تمام اتوماتیک ارزهای دیجیتالی پارسی پی، اقدام به خرید ارز و یا فروش ارز های دیجیتالی بفرمایید.
ثبت نام
برای ثبت نام به آدرس صفحه ثبت نام در سایت پارسی پی مراجعه کرده و با وارد کردن نام، نام خانوادگی (دقیق و به همراه پسوند)، تاریخ تولد، کد ملی، شماره تلفن همراه (که از این به بعد نام کاربری شما خواهد بود)، رمز عبور و تاییدیه رمز عبور ثبت نام خود را انجام دهید.
مرحله اول - انتخاب روش احراز هویت
پس از ثبت نام در پارسی پی، همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده میفرمایید، باید یکی از دو روش احراز هویت را انتخاب نمایید.

احراز هویت در پارسی پی

روش های احراز هویت در پارسی پی شامل:
تطبیق شماره همراه با کد ملی
ثبت و تایید تلفن ثابت
در صورتی که شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام نموده اید به نام شما می باشد، با استفاده از روش تطبیق شماره همراه با کد ملی هویت شما احراز خواهد شد. اما در غیر این صورت لطفا روش ثبت و تایید تلفن ثابت را انتخاب نمایید تا با ثبت شماره تلفن ثابت و اعتبار سنجی آن بوسیله تماس صوتی کاملا اتوماتیک، هویت شما احراز شود.

احراز هویت به روش تطبیق شماره همراه با کد ملی
همانطور که در تصویر زیر مشاهده میفرمایید، مقادیر نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد را که هنگام ثبت نام تکمیل نموده اید را بررسی کنید و در صورت صحت دکمه ثبت و بررسی را فشار دهید.

احراز هویت به روش تطبیق شماره همراه با کد ملی

سپس پیامکی همانند تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد. که متن آن شامل: برای اعطای دسترسی به "ParsiPay" برای "احراز هویت" خود، کد "کد ارسال شده" را وارد نمایید.

احراز هویت به روش تطبیق شماره همراه با کد ملی

بنابراین با وارد کردن آن کد در صفحه ای که در زیر تصویری از آن را نیز خواهد دید هویت شما احراز خواهد شد.

احراز هویت به روش تطبیق شماره همراه با کد ملی

نکات قابل توجه در روش احراز هویت از طریق تطبیق شماره همراه با کد ملی
کد پیامک شده فقط سه دقیقه اعتبار دارد.
این روش همه روزه در بازه ساعات ۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ قابل اجراست لذا از انتخاب این روش در خارج این بازه زمانی خودداری نمایید.

ثبت و تایید تلفن ثابت
در صورتی که شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام نموده اید به نام شخص شما نمی باشد و یا در بازه ساعات اعلام شده نیستید و یا به هر دلیلی روش دوم را می پسندید، با وارد کردن شماره تلفن ثابت و زدن دکمه فعال سازی تماس صوتی با آن شماره گرفته خواهد شد. در این تماس کدی خدمت شما اعلام خواهد شد. با وارد کردن آن کد در کادر مربوطه شماره تلفن ثابت خود را تایید کنید،
همین روش را برای تلفن همراه نیز انجام دهید و کد پیامک شده را در کادر مربوطه وارد نمایید.

مرحله دوم - ارسال تصویر مدارک
لطفا مدارک شناسانی خود اعم از کارت ملی قدیم یا جدید به همراه کارت عابر بانک خود را به همراه یک برگه که در آن نوشته اید جهت احراز هویت در سایت parsipay.org در دست داشته و تصویری از چهره خود ارسال نمایید.
لطفا فیلم کوتاه آموزشی زیر را مشاهده نمایید.

مرحله سوم - افزودن مشخصات حساب
با وارد کردن شماره کارت خود در کادر مربوطه و زدن دکمه ثبت اطلاعات حساب بانکی شما ثبت خواهد شد.

پس از طی کردن مراحل ذکر شده، حساب کاربری شما فعال گردیده و شما کاربر گرامی قادر خواهید بود از تمامی امکانات سایت بصورت کامل استفاده نمایید