آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل

خرید گیفت کارت گوگل پلی ارزان، خرید گیفت کارت گوگل پلی استور اترکیه با تحویل آنی، گیفت کارت گوگل اندروید ترکیه
گیفت کارت ها ی گوگل پلی ترکیه در مبالغ 25، 50 و 100 لیری قابل خرید می باشد.


شرکت گوگل در سال ۲۰۱۲ با ادغام اندروید مارکت با گوگل موزیک، شرکت گوگل پلی (Google play) را ایجاد کرد.
ادغام این دو مارک باعث شد خدمات مختلفی از جمله: موسیقی جدید، فیلم های جدید، کتاب های آنلاین، برنامه های مختلف، بازی های جذاب اندروید و ... در Google Play در اختیار کاربران این شرکت جدید قرار گیرد.
این گیفت کارتها به کاربران کمک می کند تا از محصولات غیر رایگان این کشور در گوگل پلی استفاده کنند.

 

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

 

کارت های هدیه Google Play در واقع کارت های هستند که به کاربران اجازه می دهند از محصولات غیر رایگان سیستم عامل محبوب Android (اندروید) و هر آنچه روی آن نصب شده استفاده کنند.
خریدهای درون برنامه ای از دیگر کاربردهای کارت های هدیه گوگل پلی است.
با خرید جم در بازی ها می توانید به سرعت در بازی های آنلاین پیشرفت کرده و جذابیت بازی ها را افزایش دهید.

 

آموزش استفاده و وارد کردن گیفت کارت Google Play Store

 

خرید گیفت کارت گوگل پلی استور و استفاده از آن به منظور شارژ اکانت گوگل یا همان ردیم (Redeem) گیفت کارت Google Play کار بسیار آسانی است.
اما به دلیل محدودیت های شرکت گوگل برای کاربران ایرانی باید به نکاتی دقت شود تا در این روند مشکلی برای اکانت شما پیش نیاید.
از آنجا که شرکت گوگل برای کاربران ایرانی و کشور ایران هیچگونه سیستم پرداخت و گیفت کارتی در نظر نگرفته است، کاربران ایرانی به ناچار می بایست گیفت کارت سایر کشورها را انتخاب و ردیم کنند.
از این رو حتما در هنگام ردیم کردن مطمئن شوید تا IP شما کشور ایران نباشد. ترجیحا به کشوری متصل شوید که مربوط به گیفت کارت خریداری شده است.
اما از آنجا که امکان اتصال به چند کشور خاص نظیر امریکا بیشتر در دسترس کاربران قرار دارد، چنانچه موفق به یافتن آی پی کشورهای خاص مانند ترکیه و هند نشدید نگران نباشید. فقط مطمئن شوید که آی پی شما ایرانی نیست.
به منظور چک کردن آی پی خود میتوانید از سایت iplocation.net استفاده کنید.


برای وارد کردن گیف کد در تلفن همراه و تبلت بر روی تلفن همراه یا تبلت اندروید خود وارد فروشگاه پلی (Play Store) گوگلی پلی استور شوید. پین کد گیفت کارتی را که از پارسی پی دریافت کرده اید وارد کرده و Redeem بزنید.


برای وارد کردن گیفت کارت از طریق رایانه و وب سایت Play Store با استفاده از مرورگر اینترنت خود وارد play.google.com/redeem شوید. پین کد گیفت کارتی را که از پارسی پی دریافت کرده اید وارد کنید و بر روی Redeem (استفاده) کلیک کنید.